Nainstalujte si prosím Flash Player.

Kování Blum

Novinky   Výsuvy   Aventosy
Novinky   Výsuvy   Aventosy
         
Orga Line   Panty  

 e-shop

Orga line   Panty    e-shop - kování Blum
         

Blum – silná značka

Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců po celém světě pracuje na uskutečnění našich snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem naší pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami.

Naše systémy kování přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Mají vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

Podporu našim partnerům poskytujeme komplexní nabídkou služeb. Abychom mohli pracovat rychle a účelově, vedeme neustálý dialog s výrobci kuchyní, truhláři a stolaři, prodejci i uživateli kuchyní na celém světě.

Kvalita výrobků firmy Blum

Kvalita po celou dobu životnosti nábytku.

Výrobky firmy Blum mají po celou dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 let – plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky.

Za tímto účelem sledujeme využití a používání našich výrobků v každodenním životě v kuchyni i ve zkušebních laboratořích. Výsledky testů pak zohledňujeme ve vývoji i výrobě sortimentu. Jedině tak dokážeme naše výrobky vyvíjet a poskytovat ve smyslu požadavků uživatelů kuchyní.

Najdete na našem E-shopu

 

Mohlo by Vás zajímat

Blum TIP-ON pro TANDEMBOX
Blum-TIP-ON pro AVENTOS HK
Blum-Blumotion pro METABOX
Blum-AVENTOS HK pro SERVO-DRIVE
Blum-CLIPtopBLUMOTION

 

Dotaz na odborníka

Vaše jméno*
E-mail*
Dotaz*
Opište kód:* Opiště čísla

Služby

Videogalerie Fotogalerie Dynamic-space

Videogalerie

Fotogalerie

Dynamic-space

Partneři

Ke stažení

Katalogy

Ceníky

Sw