Nainstalujte si prosím Flash Player.

Foliovaná dvířka

 
Nábytková dvířka Trachea   Nábytková dvířka Grena
Trachea   Grena

Trachea na trhu působí již od roku 1996. Je specialistou na výrobu nábytkových a především pak kuchyňských dvířek, které zhotovuje z frézovaných desek MDF potažených PVC fólií. Nabízí široký sortiment tvarů a fólií, které navíc můžete najít v provedení standardní, matné, lesklé, patina. Nic tedy nebrání vybavit interiér podle svého. Ať už moderně, tradičně či osobitým nevšedním stylem.

Trachea

 

Kuchyňská dvířka vyrábí z MDF desky. Jsou plošně frézovaná, povrchově upravená PVC nebo PP fólií. Pro kuchyně, koupelny, obývací pokoje i kanceláře. Velký výběr dezénů a odstínů a jejich variabilita a inovace dělají ze společnosti GRENA, a.s. firmu pohotově reagující na aktuální poptávku na trhu. Výrobky společnosti GRENA, a.s. jsou v průběhu výrobního cyklu neustále testovány a srovnávány se špičkovými výrobky nejen z ČR, ale i ze zahraničí.

Grena

Najdete na našem E-shopu

 

Mohlo by Vás zajímat

Dotaz na odborníka

Vaše jméno*
E-mail*
Dotaz*
Opište kód:* Opiště čísla

Služby

Videogalerie Fotogalerie Dynamic-space

Videogalerie

Fotogalerie

Dynamic-space

Partneři

Partneři

Ke stažení

Katalogy

Ceníky

Sw

best watchesomega provided here are crafted following the original ones meticulously. all reddit replica panerai watches for sale incorporates much effort from a set of superior craftsmen. https://noob.to/ wonderful to make sure that wonderful water-proof ability. it.buywatches.is collection is luxurious in design and yet ultimately classic in style. cheap thombrownereplica.ru for sale. who makes the best pl.watchesbuy.to is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics. the unique expenditure of money advantage is about the best things about the best alexandermcqueenreplica.ru in the world. perfect swiss https://www.tomfordreplica.ru even more amazing.